ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vzdělávací hry Orchard Toys

23.01.2018

UČENÍ JE ZÁBAVA!

Tak přesně o tomto můžete přesvědčit Vaše děti s našimi vzdělávacími hrami od Orchard Toys.

Britská firma Orchard Toys s více jak 40 letou tradicí, patří mezi přední výrobce vzdělávacích her nejen ve Velké Británii, ale po celém světě. Široký sortiment firmy Orchard Toys, který zahrnuje hry, puzzle, omalovánky a sešity plné nejrůznějších aktivit, je vyvážen do více než 50 zemí světa.

Typickým znakem her Orchard Toys jsou úžasné barevné ilustrace a nejrůznější vzdělávací metody, které pomáhají dětem s učením. Hry rozvíjí např. matematické dovednosti, rozeznávání barev, tvarů a čísel. Dále také rozvíjí komunikační a sociální dovednosti, pozorovací schopnosti, fantazii, procvičování paměti a mnoho dalšího. Mimo jiné hry umožňují také výuku angličtiny pro nejmenší děti.

A tohle všechno ZÁBAVNOU formou, čímž dokážete svým dětem, že učení nemusí být vždy jen nuda! Přece jen se heslem "Učení je zábava" řídí zakladatelé Orchard Toys od samého začátku svého působení.

Hry jsou vyráběny z kvalitních a trvanlivých materiálů, které vydrží drsnější zacházení dětských rukou, takže tyto produkty určitě uspějí doma, ve školkách i školách. Všechny hry a puzzle jsou určeny dětem od 1,5 roku do 12 let a obsahují pravidla v českém a slovenském jazyce.

Pokud tedy chcete zabavit své děti a zároveň u nich přispět k jejich vzdělávání, pořiďte jim právě některou z širokého sortimentu her Orchard Toys! Za úspěch ručíme!