ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O Ditipu

Historie firmy DITIPO se začala psát v roce 1991, kdy ji založili tři bratři Kunčarovi. Od počátku DITIPO podniká v oblasti papírnického zboží, které podporuje komunikaci mezi lidi. Velmi záhy Ditipo přineslo na český a slovenský trh know-how a designy největšího světového producenta blahopřání, firmy American Greetings, která je dodnes jeho hlavním licenčním partnerem.

Blahopřání

Sortiment blahopřání pro nejrůznější příležitosti a balení dárků se podílí na kultuře mezilidských vztahů, kdy forma a prezentace dárku postupně nabývá na významu. Je to příležitost ukázat „na Tobě mi záleží“.

Už v roce 2006 Ditipo přišlo na trh jako první s hracími přáními, která posunula přání novým směrem - ke sdílení emocí a zážitků. Tato přání se těší stále velké oblibě a Ditipo si drží pozici lídra trhu. Samostatnou kategorií jsou populární přání a velké obálky na peníze a poukazy, které jsou čím dál častějším dárkem, který chtějí lidé netradičně darovat. 

Vše k balení dárků

Sortiment balení dárků dává velký prostor - od rychlého jednoduchého „zabalení“ dárku do dárkové tašky až po kreativní balení zahrnující nejrůznější materiály a originální kombinace.

Ditipo se čím dál více věnuje speciálním kolekcím, využívá přírodních a speciálních materiálů a kombinuje různý sortiment v designových kolekcích. Zákazník si tak může vybrat ve stejných nebo sladěných designech přání, balicí papír, stužku, dárkovou tašku, apod.

To vše hlavně díky vlastnímu grafickému a fotografickému studiu a kreativnímu potenciálu lidí.

Kreativita

Kreativní trendy Ditipo rozvíjí v řadě speciálních kreativních omalovánek, jejichž provedení s použitím glitru je jediné na trhu. V kombinaci s relax deníčky, omalovánkami, dárkovými taškami a módními textilními taškami tak vznikl unikátní kreativní koncept. 

Za zmínku rozhodně stojí i naše novinka v podobě skládaček k vymalování! Tyto kreativní "omalovánky" rozvíjí především tvořivost, zaručují zábavu a jsou originální dekorací každého dětského pokoje. K jejich vybarvení lze použít pastelky, fixy, voskovky nebo barvy.

Zábavné učení

V Zábavném učení se zajímáme o přirozený rozvoj a učení se dětí. Věříme, že to je správná cesta, která vede děti k důvěře ve vlastní schopnosti a dovednosti. Pro děti je úplně přirozené dělat chyby a učit se z nich. Podporujme je v jejich kreativitě a hledání vlastní cesty k řešení.

To vše s plným respektem k jedinečnosti každého dítěte. Každý má potenciál být v něčem úspěšný - jde o to najít v čem a podpořit jeho zájem a rozvoj. Tak si dítě vybuduje základ, na kterém bude moci stavět a který mu umožní v dnešní náročné době obstát.

A proto vyvíjíme, vyhledáváme a nabízíme produkty, které by nám i ostatním rodičům pomohly nalézt cestu k přirozenému a zábavnému učení. Aby naše děti bavilo vše nové, co se učí a aby z toho měly radost. I proto jsem se stali výhradním distributorem zábavně vzdělávacích her anglické značky Orchard Toys. Chceme, aby čas, který jako rodiče trávíte se svými dětmi, byl příjemný, zábavný a obsahoval dostatek smysluplných impulzů a informací pro jejich přirozený rozvoj a učení se.