ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

"Zábavný pátek" na našich FB stránkách Ditipo, a.s.

04.06.2018

Užijte si s námi každý pátek trochu zábavy! Připravili jsme si pro Vás, na základě spolupráce s britskou firmou Orchard Toys, zábavné aktivity nejen pro Vaše děti. 

V zásobě máme spoustu omalovánek, vystřihovánek, různého tvoření, osmisměrek, zábavných faktů o zvířatech a spoooustu dalšího! Stačí jen pravidelně navštěvovat naše FB stránky Ditipo, a.s. a zveřejněné listy se zábavnými aktivitami poté už jen vytisknout a můžete začít tvořit! Samozřejmě budeme velmi rádi když se výtvorem Vašich dětí pochlubíte v komentáři pod příspěvkem nebo zasláním zprávy s fotografií. 

Všechny aktivity se vždy vztahují k některé ze vzdělávacích her Orchard Toys. Pokud Vás tedy některé z aktivit nadchnou a chtěli byste pro Vaše děti něco "navíc", můžete si vždy danou hru objednat zde na našem e-shopu. 

Hry jsou výukové tzn. že kromě toho, že děti opravdu zabaví, tak ještě navíc pomáhají rozvíjet např. matematické dovednosti, rozeznávání barev, tvarů a čísel. Dále rozvíjí také komunikační a sociální dovednosti, pozorovací schopnosti, fantazii, procvičování paměti a mnoho dalšího. 

Zábavné aktivity ke stažení každý pátek na našich FB stránkách Ditipo, a.s. !!!

Budeme se těšit na Vaši zpětnou vazbu.