ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Modelovací hmota Jumping Clay

15.01.2018

Chcete efektivně zabavit své děti a zároveň u nich přispět k rozvíjení kreativity a jemné motoriky? Pořiďte jim samoschnoucí modelovací hmotu Jumping Clay!

Můžou si tak vytvořit např. divokého lva z Africké savany (viz. video), zebru, žirafu a mnoho dalších zvířátek. A pro ty zručnější tu máme novinku v podobě celé Hasičské nebo Policejní stanice. 

Naopak holčičky určitě zabaví set ozdobných doplňků, ve kterém si můžou vymodelovat řadu vlastních doplňků, jako jsou prstýnky, náhrdelníky, přívěsky nebo např. sponky do vlasů. 

A pro ty, které rády pomáhají mamince v kuchyni, máme pekárnu, díky které si můžou vymodelovat různé čokoládové dobroty, nebo např. pizzu a spoustu dalších pochoutek! Ale pozor, tyhle pochoutky nejsou určeny k jídlu!

Co vše je součástí balení modelovací hmoty Jumping Clay

Balení modelovací hmoty Jumping Clay obsahuje vždy několik základních barev modelovací hmoty, jejichž smícháním lze vytvořit libovolné barvy, které budeme k modelování dané předlohy potřebovat. Hmota nebarví a nelepí. Je měkká a snadno se tvaruje. Na vzduchu přirozeně schne. Hmota je bezpečná a netoxická. A navíc krásně voní po jasmínu!  

Kromě modelovací hmoty balení také obsahuje:

  • papírovou maketu
  • plastové tvořítko
  • obrázkový návod
  • u dinosaurů, pak navíc ještě kostru dinosaura.

Pokud není hmota používaná, je potřeba ji udržovat v igelitovém sáčku na chladném místě. V případě, že hmota trochu vyschne, stačí ji postříkat malým množstvím vody. Hnětením a natahováním opět změkne.

Samoschnoucí modelovací hmota Jumping Clay je vhodná pro děti od 5ti let.