ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Mají Vaše děti rády tvoření a zbožňují různé modelovací hmoty, ze kterých si modelují všechno možné i nemožné? Pak právě jim se určitě zavděčíte naší modelovací hmotou Mad Mattr.

Tato hmota vznikla spojením toho nejlepšího z geniální hmoty Bubber a kinetického písku. Díky svým skvělým vlastnostem nabízí jedinečnou zábavu. 

Mad Mattr je hebký, měkký, a velice příjemný na dotek. Skvěle drží tvar, díky čemuž je možné se zaměřit také na detailnější tvoření. Hmota nezanechává nepořádek, což ocení především rodiče dětí. Hmota také nevysychá a neztrácí, postupem času ani používáním, své vlastnosti.

Hrou s modelovací hmotou děti mimo jiné také rozvíjejí jemnou motoriku, tvůrčí představivost, fantazii prostorové myšlení. 

S touto modelovací hmotou si můžou hrát i velmi malé děti. Nemusíte se obávat, že hmotu snědí - i když by k tomu došlo, je zdravotně nezávadná, má ale slanou chuť, což dětem přirozeně nechutná.


Mad Mattr může také výborně posloužit jako pomůcka pro uvolnění napětí v ruce u prvňáčků, kteří se učí psát. Ale také pro zklidnění neposedných dětí. Představuje výbornou relaxační pomůcku.
Mad Mattr však nemusí být jen pro děti, stejně dobře může posloužit jako antistresová pomůcka nebo hračka pro dospělé, popř. osoby které potřebují zpětně obnovit své motorické schopnosti, např. po úrazu, apod.
Modelovací hmota Mad Mattr a její úžasné vlastnosti zaručeně okouzlí každého člověka, bez ohledu na věk.

Dle zadaných parametrů nebyl nalezen žádný produkt.